Co jíst a pít před, během a po jízdě na kole?

Co jíst a pít před, během a po jízdě na kole?

Jako téměř každý sport, je cyklistika fyzicky velmi náročná aktivita. Naše tělo tak spotřebovává velké množství energie. Během jízdy je třeba neustále doplňovat energii a to jak ve formě potravy, tak tekutin.

přejít na článek
Tipy 14.06.2018

Proč vaše kolo vrže a skřípe?

Vydává vaše kolo za jízdy nepříjemné a obtěžující zvuky? Vrzání a skřípání je nejčastěji způsobeno usazenými nečistotami na různých komponentech jízdního kola. Důvodem může být i to, že se některé součástky časem povolí a je potřeba je znovu dotáhnout. Pokud chcete, aby Vám kolo sloužilo dobře a dlouho, rozhodně se vyplatí udržovat kolo v dobrém stavu, a pravidelně ho čistit od nánosů špíny a bláta.

přejít na článek
Tipy 25.05.2018

Jak perfektně umýt kolo?

Rádi jezdíte na kole? Vyrážíte na bezstarostné víkendové vyjížďky nebo trénujete na závody? A jak se o své kolo staráte? Udržovat kolo a všechny jeho součásti čisté představuje naprostý základ, prodloužíte tak životnost všech komponent.

přejít na článek
Tipy 16.04.2018

Jak vyměnit duši na kole

Výměna duše na kole patří k jedné z nejběžnějších oprav. Na cestách se Vám může stát poměrně často, že duši „píchnete“, stačí najet na ostrý předmět nebo projíždět obtížným kamenitým terénem. Řešení jsou dvě – duši se buď pokusíte zalepit (což je ideální řešení na cestách, kdy potřebujete hlavně dojet domů nebo s sebou nevozíte náhradní duši) nebo duši rovnou vyměníte. V tomto článku se podíváme, jak duši vyměníte za novou.

přejít na článek
Tipy 16.04.2018

Jak správně zazimovat kolo?

Cyklistická sezóna je pro letošek u konce. Přichází první chladné dny, brzy přijdou i sněhové přeháňky a plískavice. Kromě pár skutečných cyklistických fajnšmekrů, kteří na kolo nezanevřou ani v tuhých mrazech, většina z nás nechává své kolo přes zimu odpočívat. Abyste mu dopřáli kvalitní zimní spánek a po zimě ho našli ve skvělém stavu, věnujte kolu před zimou trochu pozornosti.

přejít na článek

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí