5 / 5

Bystřice pod Hostýnem - Sochová

Druhá možnost trasy Kelčského Javorníku. Z Bystřice pod Hostýnem jedeme do Chvalčova. Cesta se stáčí doprava, aby se u ž...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 39 km

Popis cyklotrasy

Druhá možnost trasy Kelčského Javorníku. Z Bystřice pod Hostýnem jedeme do Chvalčova. Cesta se stáčí doprava, aby se u železniční zastávky Loukov odklonila nahoru do lesa. Následuje stoupání a jízda téměř po vrstevnici.

Na křižovatce čtyř cest vyjíždíme doprava nahoru, zelená značka se po chvíli opět připojí. Na rozcestí U kamenného domku se dáme doleva dolů asfaltovou silnicí, zelená značka nás opouští vpravo.

U Hostince ve dvoře pokračujeme rovně přes obce Sochová a Košovy. Stezka nás vyvede až na spojnici Troják − Tesák. Dáme se doprava na značenou trasu. Vyjedeme k turistické chatě na Tesáku. Zkontrolujeme brzdy a vydáme se všanc serpentinám do Bystřice pod Hostýnem. Na bystřickém rynku budeme asi po 20 minutách. 

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí