Cyklotrasa Červený Kostelec - Lhota u Trutnova

Z Červeného Kostelce pojedete směrem do Rtyně v Podkrkonoší a přes Velké Svatoňovice se dostanete do Lhoty u Trutnova. Poté na vás čeká výšlap do Bezděkova. Zanedlouho uvidíte pěchotní srub Na Pahorku z roku 1938. Do Mnichovské dohody nebyly dodány střelecké zvony a tak nebyl dokončen. Nedaleko od srubu si můžete udělat další výšlap. Tentokrát na rozhlednu na Markoušovickém hřebeni. Z vyhlídkové plošiny uvidíte Krkonoše, Adršpašsko-teplické skály nebo Vraní hory. Za dobré viditelnosti jsou vidět vzdálenější místa např. Kunětická hora nebo Kralický Sněžník. K rozhledně vede zelená turistická značka. Poblíž rozhledny je dřevěný altán k odpočinku.

Cestou projedete kolem bufetu Jestřebí bouda a rozhledny Žaltman. Dále pak přes Odolov, Bohdašín a Horní Kostelec se vrátíte zpět do Červeného Kostelce.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 42 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.