Cyklotrasa Červený Kostelec - Lubawka

Touto kopcovitou trasou se podíváte k našim severním sousedům. Mezi Červeným Kostelcem a Rtyní vás překvapí daleký rozhled na rtyňsko-svatoňovickou kotlinu a panorama Krkonoš z vyhlídkové věže vysoké jen 8 metrů. Z Rtyně přejedete přes železniční přejezd až do Odolova. Tam kromě lyžařských stezek uvidíte po levé straně věznici. Stezka vás dále povede kolem bunkru Pod Kolčarkou k rozhledně Žaltman. Na 12 metrů vysokou vyhlídkovou plošinu musíte vystoupat po 51 schodech. Potom pojedete dál kolem Jestřebí Boudy a přes Radvanice a Chvaleč do Horního Adršpachu.

Přejedete hraniční přejezd v Libné a jako první uvidíte polskou obec Chełmsko Śląskie. Sledujte řeku Zadrnu, která vás provede obcemi Olszyny a Jawiszow, kde se od ní odbočíte doleva a přijedete do Kreszowa. Za čerpací stanicí zahnete doleva a přes obec Lipienica dojedete lesní cestou do Lubawky.

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 52 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.