Cyklotrasa Dolní Chabry - Nemocnice Na Bulovce

Krátkou nenáročnou trasou z Dolních Chaber do nemocnice Na Bulovce nejprve pojedete kousek po hlavní silnici, poté odbočíte a projedete okrajem sídliště. Pak doporučujeme projížďku Ďáblickým hájem. Tento lesopark s nejvyšším bodem Prahy, vrchem Ládví, se dnes rozprostírá na ploše 62 hektarů. Převážně s listnatými stromy. Kromě husté sítě lesních cest zde naleznete geodetickou věž, vodojem, areál zdraví s dětskými hřišti, rokle s jezírky, stopy po těžební činnosti nebo několik odpočívadel.

Když vyjedete lesoparkem napojíte se v ulici Burešova na cyklostezku A283 až uvidíte stanici metro Ládví. Poté zahnete vlevo projedete podjezdem a kolem parkoviště přes hlavní ulici Davidkova ulicí Na Malém klínu. Ulicí Ve Štěpnici se na rohu ulice Střížkovská napojíte na cyklostezku A27, která vás dovede až na Bulovku.


Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 7 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.