5 / 5

Dolní Chabry - Nemocnice Na Bulovce

Krátkou nenáročnou trasou z Dolních Chaber do nemocnice Na Bulovce nejprve pojedete kousek po hlavní silnici, poté odboč...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 7 km

Popis cyklotrasy

Krátkou nenáročnou trasou z Dolních Chaber do nemocnice Na Bulovce nejprve pojedete kousek po hlavní silnici, poté odbočíte a projedete okrajem sídliště. Pak doporučujeme projížďku Ďáblickým hájem. Tento lesopark s nejvyšším bodem Prahy, vrchem Ládví, se dnes rozprostírá na ploše 62 hektarů. Převážně s listnatými stromy. Kromě husté sítě lesních cest zde naleznete geodetickou věž, vodojem, areál zdraví s dětskými hřišti, rokle s jezírky, stopy po těžební činnosti nebo několik odpočívadel.

Když vyjedete lesoparkem napojíte se v ulici Burešova na cyklostezku A283 až uvidíte stanici metro Ládví. Poté zahnete vlevo projedete podjezdem a kolem parkoviště přes hlavní ulici Davidkova ulicí Na Malém klínu. Ulicí Ve Štěpnici se na rohu ulice Střížkovská napojíte na cyklostezku A27, která vás dovede až na Bulovku.


Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí