5 / 5

Dvůr Králové nad Labem - Vítězná

Naše cyklotrasa začíná na náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové. Projedeme náměstí Odboje a pokračujeme po ulici Riegro...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 23 km

Popis cyklotrasy

Naše cyklotrasa začíná na náměstí Václava Hanky ve Dvoře Králové. Projedeme náměstí Odboje a pokračujeme po ulici Riegrova k mostu přes Labe. Zahneme doprava a následujeme Labe, které budeme mít po pravé ruce. Projedeme kolem střední školy informatiky. Užijete si krásnou projížďku krajinou až přijedete k vodní nádrži Les Království. Necháme se vést lesem stejnojmennou stezkou až rozcestníku Hájemství-osada, kde zabočíme doprava a poté pět doprava na druhé větší křižovatce.


Projedeme přes Kozí Rohy až do Vítězné a kolem sportovního hřiště a kostela zahneme ostře do doleva. Zahneme první odbočkou doprava a poté doleva a stále jedeme po cyklostezce 4322. Ta nás dovede do Záboří. My ale na odbočíme už na křižovatce s autobusovou zastávkou doprava a poté na rozcestníku Komárov doleva a doprava. Dále už jen stále rovně zpět do Dvora Králové nad Labem.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Otevřít v Google Maps

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí