5 / 3

Frymburk - singletrail Frymburk

Pokud patříte mezi příznivce terénní jízdy na horském kole, určitě vás potěší tahle singletrailová cyklotrasa u největší...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 8 km

Popis cyklotrasy

Pokud patříte mezi příznivce terénní jízdy na horském kole, určitě vás potěší tahle singletrailová cyklotrasa u největší tuzemské louže. Okruh s umělým i přírodním singletrailem, který se dá zkombinovat s lesními cestami na hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem. Jeho hlavní předností je úchvatný výhled na jezero z vrcholu Marta a jednoznačně pestrost trailu. 

První etapa leží v lesích městyse Frymburk. Začátek trasy je na parkovišti Activity parku Frymburk, odkud vede 1,5 km stoupací trail a 1,6 km klesající trail, který je pouze jednosměrný! Singletrail ve Frymburku je postaven tak, aby byl sjízdný pro všechny. Užijí si na něm děti, příležitostní cyklisté na běžném horském kole, ale i zkušení bikeři, kteří si zde najdou velké množství skoků. Vstup na singletrail je zdarmaJak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí