Cyklotrasa Frymburk - singletrail Frymburk

Pokud patříte mezi příznivce terénní jízdy na horském kole, určitě vás potěší tahle singletrailová cyklotrasa u největší tuzemské louže. Okruh s umělým i přírodním singletrailem, který se dá zkombinovat s lesními cestami na hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem. Jeho hlavní předností je úchvatný výhled na jezero z vrcholu Marta a jednoznačně pestrost trailu. 

První etapa leží v lesích městyse Frymburk. Začátek trasy je na parkovišti Activity parku Frymburk, odkud vede 1,5 km stoupací trail a 1,6 km klesající trail, který je pouze jednosměrný! Singletrail ve Frymburku je postaven tak, aby byl sjízdný pro všechny. Užijí si na něm děti, příležitostní cyklisté na běžném horském kole, ale i zkušení bikeři, kteří si zde najdou velké množství skoků. Vstup na singletrail je zdarmaNáročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 8 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.