Cyklotrasa Hradec Králové - Běleč nad Orlicí

Tuto trasu bez problémů zvládnou i malí cyklisté. Výchozím bodem výletu je rozcestí Malšovice – MHD na jihovýchodním okraji Hradce Králové. Napojíme se na modrou turistickou značku a později na cyklostezku. Jedeme po slepé ulici k lesnímu hřbitovu. Odtud pokračujeme po krásné asfaltové cyklostezce.

Na křižovatce s cyklotrasou asfaltku opustíme a zabočíme doprava na lesní cestu směrem k Mazurově chalupě. Na dalším rozcestí (Bažantnice – háj) odbočíme vlevo a po cyklotrase míříme na rozcestí Bělečský mlýn. Místo se jmenuje po mlýnu, který zde již neuvidíme, protože byl přenesen do skanzenu v Krňovicích.

Můžeme si udělat odbočku k nedalekému Mlýnskému rybníku a poté pokračujeme do Bělče nad Orlicí. A odtud se vrátíme zpět do Hradce Králové.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 24 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.