5 / 4

Hradec Králové - Běleč nad Orlicí

Tuto trasu bez problémů zvládnou i malí cyklisté. Výchozím bodem výletu je rozcestí Malšovice – MHD na jihovýchodním okr...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 24 km

Popis cyklotrasy

Tuto trasu bez problémů zvládnou i malí cyklisté. Výchozím bodem výletu je rozcestí Malšovice – MHD na jihovýchodním okraji Hradce Králové. Napojíme se na modrou turistickou značku a později na cyklostezku. Jedeme po slepé ulici k lesnímu hřbitovu. Odtud pokračujeme po krásné asfaltové cyklostezce.

Na křižovatce s cyklotrasou asfaltku opustíme a zabočíme doprava na lesní cestu směrem k Mazurově chalupě. Na dalším rozcestí (Bažantnice – háj) odbočíme vlevo a po cyklotrase míříme na rozcestí Bělečský mlýn. Místo se jmenuje po mlýnu, který zde již neuvidíme, protože byl přenesen do skanzenu v Krňovicích.

Můžeme si udělat odbočku k nedalekému Mlýnskému rybníku a poté pokračujeme do Bělče nad Orlicí. A odtud se vrátíme zpět do Hradce Králové.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí