Cyklotrasa Janov - Nové Město nad Metují

Tato příjemná cyklotrasa začíná v nevelké obci Janov. Po žluté turistické značce nás přivádí k Panskému rybníku, který je vyhlášeným rájem rybářů. Od Panského rybníka míříme po červené turistické značce pěkným údolím do Ohnišova, míjíme koupaliště a za obcí se vydáváme po žluté značce kolem rybníka a nezpevněnou lesní cestou přijíždíme do údolí Bačetínského potoka.

Pokračujeme vzhůru přes obec Val přes silnici na Chlístov. Úsek cesty do Nového Města nad Metují vede po poměrně frekventované silnici. Z města se vracíme zpátky do Janova a to buď z kopce silnicí nebo náročnější, ale mnohem hezčí trasou po žluté značce Klopotovským údolím. Ve Slavoňově si povšimněte pěkného dřevěného kostelíka a pak už zamiřte přes Bohdašín a Tis do Janova.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 25 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.