5 / 0

Jeseník - Kravaře

Oblíbená cyklotrasa vede 95 kilometrů z Jeseníku až do Kravařova. Nejprve projedete přes Heřmanovice a Město Albrechtice...

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 95 km

Popis cyklotrasy

Oblíbená cyklotrasa vede 95 kilometrů z Jeseníku až do Kravařova. Nejprve projedete přes Heřmanovice a Město Albrechtice s originální rozhlednou z anténních věží. Na tomto úseku cesty budete víceméně sestupovat do nižších poloh Slezska podél česko-polských hranic až do Krnova. Zde si můžete prohlédnout malebné historické centrum, osvěžit se v továrně na legendární Kofolu nebo si vyšlápnout kopec a navštívit rozhlednu Cvilín i ruiny hradu Šelenburk. Poté po nenáročné rovince přijedete až do Opavy , kde si kromě prohlídky historického centra určitě udělejte čas i na prohlídku zámku ve Velkých Hošticích, který leží na trase kousek za městem. Po cestě dál se zastavte i v rodinném cykloservisu a půjčovně elektrokol či koloběžek CykloNovák. Zde vám profesionálně seřídí a opraví kolo i v sobotu. Cíl se nachází v obci Kravaře, kde si můžete udělat zastávku v krásném zámeckém parku.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Otevřít v Google Maps

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí