Cyklotrasa Jeseník - Kravaře

Oblíbená cyklotrasa vede 95 kilometrů z Jeseníku až do Kravařova. Nejprve projedete přes Heřmanovice a Město Albrechtice s originální rozhlednou z anténních věží. Na tomto úseku cesty budete víceméně sestupovat do nižších poloh Slezska podél česko-polských hranic až do Krnova. Zde si můžete prohlédnout malebné historické centrum, osvěžit se v továrně na legendární Kofolu nebo si vyšlápnout kopec a navštívit rozhlednu Cvilín i ruiny hradu Šelenburk. Poté po nenáročné rovince přijedete až do Opavy , kde si kromě prohlídky historického centra určitě udělejte čas i na prohlídku zámku ve Velkých Hošticích, který leží na trase kousek za městem. Po cestě dál se zastavte i v rodinném cykloservisu a půjčovně elektrokol či koloběžek CykloNovák. Zde vám profesionálně seřídí a opraví kolo i v sobotu. Cíl se nachází v obci Kravaře, kde si můžete udělat zastávku v krásném zámeckém parku.

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 95 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.