Cyklotrasa Kroměříž - Chvalnov

Po této cyklotrase se projedete malými vesničkami nejdříve do Westernového mestečka Kostelany. Poznáte reálný život západních kultur prostřednictvím programů a akcí, které se zde konají. Posedět a občerstvit se můžete v nekuřácké restauraci Saloon, kde je internetové wi-fi připojení.

Kamenná rozhledna Brdo stojí na místě původní dřevěné vyhlídky. Pískovec na stavbu byl postupně vynášen dobrovolníky. Po vystoupání 99 schodů se před vámi rozprostře výhled na Jeseníky, Beskydy, Malé a Bílé Karpaty, Malou Fatru nebo při dobré viditelnosti dokonce na Alpy.

Poté projedete kolem zámku Cetelechovice, který je dnes v soukromém vlastnictví. Ve Zdounkách se můžete zastavit v aquaparku, který nabízí koupání i ve slané vodě. Následně se přes Rataje vrátíte zpět do Kroměříže.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 48 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.