5 / 3

Kroměříž - Chvalnov

Po této cyklotrase se projedete malými vesničkami nejdříve do Westernového mestečka Kostelany. Poznáte reálný život zápa...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 48 km

Popis cyklotrasy

Po této cyklotrase se projedete malými vesničkami nejdříve do Westernového mestečka Kostelany. Poznáte reálný život západních kultur prostřednictvím programů a akcí, které se zde konají. Posedět a občerstvit se můžete v nekuřácké restauraci Saloon, kde je internetové wi-fi připojení.

Kamenná rozhledna Brdo stojí na místě původní dřevěné vyhlídky. Pískovec na stavbu byl postupně vynášen dobrovolníky. Po vystoupání 99 schodů se před vámi rozprostře výhled na Jeseníky, Beskydy, Malé a Bílé Karpaty, Malou Fatru nebo při dobré viditelnosti dokonce na Alpy.

Poté projedete kolem zámku Cetelechovice, který je dnes v soukromém vlastnictví. Ve Zdounkách se můžete zastavit v aquaparku, který nabízí koupání i ve slané vodě. Následně se přes Rataje vrátíte zpět do Kroměříže.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí