Cyklotrasa Kvilda - Knížecí Pláně

Z Kvildy přejedete můstek přes Teplou Vltavu a kousek za ním začneme stoupat. Celá trasa bude příjemnou projížďkou, kde se střídají mírná klesání a stoupání. Na Knížecích Pláních nalezneme hájenku s restaurací i bufet s posezením, kde doporučujeme se občerstvit, protože máme před sebou výšlap na Bučinu. Tam po pravé straně uvidíme kapličku, o kousek dále rekonstrukci „železné opony" a informační tabule popisující toto období našich dějin. Nalézá se tu hotel a restaurace Alpská vyhlídka. Kdybychom pokračovali ještě dále, dorazíme ke hraničnímu přechodu pro pěší Bučina – Finsterau. Po prohlédnutí venkovní expozice se vrátíme zpět na rozcestí „Bučina". Prvních pár desítek metrů mírně stoupáme, poté sjíždíme z pozvolného kopce až na Kvildu.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 23 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.