5 / 4

Malšovice (HK) - Hoděšovice (HK)

Start cyklotrasy v okolí Hradce je od Malšovického fotbalového stadionu. Od něj pojedete k rozcestí U Svinar. Pokud by u...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 30 km

Popis cyklotrasy

Start cyklotrasy v okolí Hradce je od Malšovického fotbalového stadionu. Od něj pojedete k rozcestí U Svinar. Pokud by už na začátku nebyly síly, můžeme je doplnit výbornou točenou zmrzlinou u restauračního zařízení Na Hrázce. Rovná cesta nás dovede k malebnému rybníku Výskyt. Od něj pokračujeme Pohádkovou stezkou na rozcestí Černá stráň. Cestou se můžeme občerstvit na Mazurových chalupách. Žluté stezky se budeme držet až k rybníku Cikán pod Novým Hradcem Králové.

Po cestě nás potká krásná slunná louka pod Hoděšovicemi, příjemný dlouhý sjezd po asfaltové silnici, možnost občerstvení na Kolibě, šotolinová cesta vedoucí krásnými lesy i užší stezka nad rybníkem Biřička. Po šotolinové cestě dorazíme k rybníku Datlík, u nějž odbočíme doprava. Vyjedeme na asfaltové silnici vedoucí z NHK do Roudničky. Zde odbočením doleva dorazíme ke golfovému hřišti.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí