Cyklotrasa Malšovice (HK) - Hoděšovice (HK)

Start cyklotrasy v okolí Hradce je od Malšovického fotbalového stadionu. Od něj pojedete k rozcestí U Svinar. Pokud by už na začátku nebyly síly, můžeme je doplnit výbornou točenou zmrzlinou u restauračního zařízení Na Hrázce. Rovná cesta nás dovede k malebnému rybníku Výskyt. Od něj pokračujeme Pohádkovou stezkou na rozcestí Černá stráň. Cestou se můžeme občerstvit na Mazurových chalupách. Žluté stezky se budeme držet až k rybníku Cikán pod Novým Hradcem Králové.

Po cestě nás potká krásná slunná louka pod Hoděšovicemi, příjemný dlouhý sjezd po asfaltové silnici, možnost občerstvení na Kolibě, šotolinová cesta vedoucí krásnými lesy i užší stezka nad rybníkem Biřička. Po šotolinové cestě dorazíme k rybníku Datlík, u nějž odbočíme doprava. Vyjedeme na asfaltové silnici vedoucí z NHK do Roudničky. Zde odbočením doleva dorazíme ke golfovému hřišti.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 30 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.