Cyklotrasa Mohelnice - Bouzov

Obtížnost cyklotrasy je střední až vyšší, vhodná pro rekreační a sportovní cyklisty, kteří používají trekingové nebo horské kolo.

Mohelnice vyrazíte směrem do obce Újezd, odkud pokračujte mírně se zvedajícím terénem do Líšnice, kde na první křižovatce pojedete rovně dolů z kopce, který se na svém konci zvedá do prudšího stoupání do obce Svinov. Stoupáním se dostanete, až na začátek obce Zavadilka, kde na první křižovatce odbočíte doleva a klesáte do obce Pavlov. Na křižovatce v Pavlově odbočíte vpravo a pokračujete do obce Radnice, ze které pokračujete do Veselí, kde na první křižovatce odbočíte vlevo do Vranové Lhoty.

Z Vranové Lhoty pokračujete do obce Kozov, který projedete a stejnou trasou přijedete až do obce Bouzov. Na návsi v Bouzově odbočíte vlevo směrem do Podolí, odkud pokračujte do Obectova. Z Obectova sjedete do Loštic a po překonání kopce zvaného Hraničky zpět do Mohelnice.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 36 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!