Cyklotrasa Mohelnice - Bouzov

Obtížnost cyklotrasy je střední až vyšší, vhodná pro rekreační a sportovní cyklisty, kteří používají trekingové nebo horské kolo.

Mohelnice vyrazíte směrem do obce Újezd, odkud pokračujte mírně se zvedajícím terénem do Líšnice, kde na první křižovatce pojedete rovně dolů z kopce, který se na svém konci zvedá do prudšího stoupání do obce Svinov. Stoupáním se dostanete, až na začátek obce Zavadilka, kde na první křižovatce odbočíte doleva a klesáte do obce Pavlov. Na křižovatce v Pavlově odbočíte vpravo a pokračujete do obce Radnice, ze které pokračujete do Veselí, kde na první křižovatce odbočíte vlevo do Vranové Lhoty.

Z Vranové Lhoty pokračujete do obce Kozov, který projedete a stejnou trasou přijedete až do obce Bouzov. Na návsi v Bouzově odbočíte vlevo směrem do Podolí, odkud pokračujte do Obectova. Z Obectova sjedete do Loštic a po překonání kopce zvaného Hraničky zpět do Mohelnice.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 36 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.