5 / 3

Mohelnice - Bouzov

Obtížnost cyklotrasy je střední až vyšší, vhodná pro rekreační a sportovní cyklisty, kteří používají trekingové nebo hor...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 36 km

Popis cyklotrasy

Obtížnost cyklotrasy je střední až vyšší, vhodná pro rekreační a sportovní cyklisty, kteří používají trekingové nebo horské kolo.

Mohelnice vyrazíte směrem do obce Újezd, odkud pokračujte mírně se zvedajícím terénem do Líšnice, kde na první křižovatce pojedete rovně dolů z kopce, který se na svém konci zvedá do prudšího stoupání do obce Svinov. Stoupáním se dostanete, až na začátek obce Zavadilka, kde na první křižovatce odbočíte doleva a klesáte do obce Pavlov. Na křižovatce v Pavlově odbočíte vpravo a pokračujete do obce Radnice, ze které pokračujete do Veselí, kde na první křižovatce odbočíte vlevo do Vranové Lhoty.

Z Vranové Lhoty pokračujete do obce Kozov, který projedete a stejnou trasou přijedete až do obce Bouzov. Na návsi v Bouzově odbočíte vlevo směrem do Podolí, odkud pokračujte do Obectova. Z Obectova sjedete do Loštic a po překonání kopce zvaného Hraničky zpět do Mohelnice.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)



Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí