Cyklotrasa Mohelnice - Rohle

Z Mohelnice vyrazíte do Třeštiny a pokračujete do obce Police. Na konci obce se dáte vpravo do poměrně ostrého stoupání a po překonání tohoto kopce dorazíte do obce Klopina. Na první křižovatce v Klopině odbočíte vlevo a pokračujete do Veleboře. Z Veleboře pojedete po stejné trase do obce Lipinka, ve které se na křižovatce uprostřed obce dáte vlevo směrem k hoře Bradlo. Na této cestě narazíte na odbočku, po které budete pokračovat až do Nedvězí.

Odtud budete směřovat do Rohle. Na první křižovatce v Rohli odbočíte vpravo dál po stejné trase až na rozcestí u Rohelské boudy, kde odbočíte vlevo na lesní cestu, kterou pokračujete až na cestu, která spojuje obce Hrabová a Dubicko. V tomto bodě odbočíte doleva do obce Dubicko. Na křižovatce uprostřed obce odbočíte vpravo směrem do Bohuslavic, které projedete rovně, stejně jako obec Lukavice. Za Lukavicí po překonání hlavní železniční tratě odbočíte doleva a pojedete podél trati až k obci Libivá. Z Libivé poté pokračujete zpět do Mohelnice po cyklostezce.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 50 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!