5 / 4

Mohelnice - Rohle

Z Mohelnice vyrazíte do Třeštiny a pokračujete do obce Police. Na konci obce se dáte vpravo do poměrně ostrého stoupání ...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 50 km

Popis cyklotrasy

Z Mohelnice vyrazíte do Třeštiny a pokračujete do obce Police. Na konci obce se dáte vpravo do poměrně ostrého stoupání a po překonání tohoto kopce dorazíte do obce Klopina. Na první křižovatce v Klopině odbočíte vlevo a pokračujete do Veleboře. Z Veleboře pojedete po stejné trase do obce Lipinka, ve které se na křižovatce uprostřed obce dáte vlevo směrem k hoře Bradlo. Na této cestě narazíte na odbočku, po které budete pokračovat až do Nedvězí.

Odtud budete směřovat do Rohle. Na první křižovatce v Rohli odbočíte vpravo dál po stejné trase až na rozcestí u Rohelské boudy, kde odbočíte vlevo na lesní cestu, kterou pokračujete až na cestu, která spojuje obce Hrabová a Dubicko. V tomto bodě odbočíte doleva do obce Dubicko. Na křižovatce uprostřed obce odbočíte vpravo směrem do Bohuslavic, které projedete rovně, stejně jako obec Lukavice. Za Lukavicí po překonání hlavní železniční tratě odbočíte doleva a pojedete podél trati až k obci Libivá. Z Libivé poté pokračujete zpět do Mohelnice po cyklostezce.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí