5 / 4

Nymburk - Milovice

Touto trasou se projedete podél Labe. V obci Hradištko se můžete projít ke zřícenině hradu Mydlovar. Prohlédnete si zbyt...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 25 km

Popis cyklotrasy

Touto trasou se projedete podél Labe. V obci Hradištko se můžete projít ke zřícenině hradu Mydlovar. Prohlédnete si zbytky bezvěžového hradu, u kterého byla veškerá vnitřní zástavba, včetně zvláště zranitelných střech skryta za zdí a nebylo ji možno zvenčí ohrozit přímou střelbou. 

Za jezerem Ostrá si můžete prohlédnout Centrum řemesel a bylinnou zahradu Botanicus, kde můžete navštívit jednotlivé řemeslné dílny a prohlédnout si bylinné zahrady a v klidu si v nich odpočinout. Na soboty jsou navíc připravena různá kejklířská, divadelní a hudební vystoupení.

Pak projedete kolem dalšího jezera a další zatáčkou směrem na Milovice. Přejedete na druhou stranu obce do rodinného zábavního parku Mirakulum. Dominantou je dřevěný hrad, kde se Vaše děti určitě nudit nebudou.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí