Cyklotrasa Nymburk - Milovice

Touto trasou se projedete podél Labe. V obci Hradištko se můžete projít ke zřícenině hradu Mydlovar. Prohlédnete si zbytky bezvěžového hradu, u kterého byla veškerá vnitřní zástavba, včetně zvláště zranitelných střech skryta za zdí a nebylo ji možno zvenčí ohrozit přímou střelbou. 

Za jezerem Ostrá si můžete prohlédnout Centrum řemesel a bylinnou zahradu Botanicus, kde můžete navštívit jednotlivé řemeslné dílny a prohlédnout si bylinné zahrady a v klidu si v nich odpočinout. Na soboty jsou navíc připravena různá kejklířská, divadelní a hudební vystoupení.

Pak projedete kolem dalšího jezera a další zatáčkou směrem na Milovice. Přejedete na druhou stranu obce do rodinného zábavního parku Mirakulum. Dominantou je dřevěný hrad, kde se Vaše děti určitě nudit nebudou.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 25 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.