5 / 5

Pardubice - Choltice

Cesta z Pardubic do Heřmanova Městce vám rychle uteče, doporučujeme vyrazit už před polednem a poobědvat na krásném námě...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice

Vzdálenost: 40 km

Popis cyklotrasy

Cesta z Pardubic do Heřmanova Městce vám rychle uteče, doporučujeme vyrazit už před polednem a poobědvat na krásném náměstí, kde si určitě vyberete z řady restaurací. V centru města můžete navštívit židovskou synagogu, která je otevřená celoročně do 16 hod. Nenechte si ujít ani pozdně barokní zámek s rozlehlým zámeckým parkem a malebným rybníkem.


Další zastávkou jsou Choltice, po cestě doporučujeme přestávku u 14 metrů vysoké rozhledny Barborka v Horních Raškovicích, která je přístupná od dubna do října o víkendech a máte z ní krásný výhled na Orlické hory, Železné hory a při dobrém počasí i na Krkonoše. V Cholticích doporučujeme navštívit barokní zámek, kde sídlí vlastivědné muzeum a mají zde také ukázku barokní lékárny. Za vidění rozhodně stojí přilehlá zámecká obora.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Otevřít v Google Maps

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí