Cyklotrasa Pardubice - Choltice

Cesta z Pardubic do Heřmanova Městce vám rychle uteče, doporučujeme vyrazit už před polednem a poobědvat na krásném náměstí, kde si určitě vyberete z řady restaurací. V centru města můžete navštívit židovskou synagogu, která je otevřená celoročně do 16 hod. Nenechte si ujít ani pozdně barokní zámek s rozlehlým zámeckým parkem a malebným rybníkem.


Další zastávkou jsou Choltice, po cestě doporučujeme přestávku u 14 metrů vysoké rozhledny Barborka v Horních Raškovicích, která je přístupná od dubna do října o víkendech a máte z ní krásný výhled na Orlické hory, Železné hory a při dobrém počasí i na Krkonoše. V Cholticích doporučujeme navštívit barokní zámek, kde sídlí vlastivědné muzeum a mají zde také ukázku barokní lékárny. Za vidění rozhodně stojí přilehlá zámecká obora.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice

Vzdálenost: 40 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.