Cyklotrasa Přerov - zámek Tršice

Start cyklotrasy je z Přerova od mostu Míru přes Bečvu směrem na Dluhonice a Rokytnici. Zde odbočíte z cyklotrasy na Kokory. Na kraji obce přejedete hlavní silnici a pokračujete vpravo na Žeravice. Úsek vede kolem říčky Olešnice do Lhotky a dále podél Olešnice doleva na Penčičky a Penčice. 

Pokračujete po silnici až do Tršic, kde si můžete prohlédnout zámek. Odbočíte na Zákřov a odtud po stejné silnici do Výklek, kde odbočíte na Veselíčko. Na kraji obce v části Vicínov odbočíte na polní cestu, která Vás zavede na silnici do Radvanic a Buku. Odtud pokračujete vlevo pod železnicí a přes hlavní cestu na okraj Prosenic. Zde se napojíte na tzv. Jantarovou stezku, která Vás přes rezervaci Žebračka přivede zpět do Přerova.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 39 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.