Cyklotrasa Sadská - Kersko

Na tomto cyklistickém výletě zavítáme do kerských lesů nedaleko Sadské, které nabízejí více možností k projížďkám na kole. Celá trasa je zcela rovinatá a je vhodná i pro menší cyklisty.

Projedeme Evropsky významnou lokalitou Kerské rybníčky a osadou Kersko, kde je možné v hájence známé z filmu „Slavnosti sněženek“ ochutnat místní speciality. V Kersku lze navštívit Lesní ateliér Kuba s tvorbou českých výtvarníků a koupit si tu nějakou trofej z výletu. Poblíž se osvěžíme vodou ze Svatojosefského minerálního pramene. V osadě  Kersko je také k vidění chata Bohumila Hrabala, která je nyní v soukromém vlastnictví. U křižovatky hlavních silnic v Kersku je obora se soby. Projedeme se též podél řeky Labe a jezera Sadská, které nás v letním období jistě zlákají k vykoupání.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 21 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.