5 / 3

Šerlich - Hradec Králové

Na této cyklotrase pojedete až na několik stoupání spíše z kopce. Ze Šerlichu se spustíte dolů až na vyhlídku Nad národn...

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 63 km

Popis cyklotrasy

Na této cyklotrase pojedete až na několik stoupání spíše z kopce. Ze Šerlichu se spustíte dolů až na vyhlídku Nad národním domem nad Deštným v Orlických horách. Zde pokračujte rovně. Zelená vás dovede do centra Deštného. Pokračujte opět rovně až dorazíte k Hotelu Panorama, kde dojedete na konec asfaltové silnice. Odtud pokračujete doprava s poměrně ostrým stoupáním až do Podchulumí. Cestou projíždíme před Prázovu boudu, Rovné, Podbřezí, Chábory.

U rybníka za Podchulumím odbočíte doprava na asfaltovou silnici a vedeni cyklotrasou pojedeme přes Trnov a Záhornici. Před obcí Přepychy sjeďte doleva a u rozcestí Dřízenské údolí pokračujte rovně. Přes Vojenice vás dovede až do Nové vsi a po modré dojedete až na Bolehošťskou Lhotku. Po té dorazíte až do Třebechovic, kde se napojíte na červenou směrem do Krňovic. Po té pokračujte až do Hradce.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí