5 / 5

Sokolov - Loket

Cyklotrasa nás provede krásnou krajinou okraje Slavkovského lesa. Začínáme ze Sokolova, vyrážíme na okruh, který povede ...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 47 km

Popis cyklotrasy

Cyklotrasa nás provede krásnou krajinou okraje Slavkovského lesa. Začínáme ze Sokolova, vyrážíme na okruh, který povede z kraje západního cípu Slavkovského lesa. Dotýká se Sokolova a Lokte.

Promotáme se Sokolovem a míříme ke kopečkům Slavkovského lesa. Úvod je ještě po asfaltu, silnice ale stoupá líbezným údolím podél Lobezského potoka. Stále je na co koukat. Stoupání neskončilo, těžký terén nepřišel, ale vystoupáme až na Krudum. Zasloužená pauzička pod vrcholovou rozhlednou vám přijde vhod.

Po přestávce hned první pěšiny cestou dolů dají smysl předešlému stoupání. Cesta vede kolem Komářích rybníků a pelášíme Slavkovským lesem. Závěr sjezdu do Lokte je zarámován sluncem v krásném prostředí plném klíšťat. Okruh můžete zakončit dvěmi místními traily. 

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí