Cyklotrasa Šternberk - Domašov nad Bystřicí

Ze šternberského náměstí jedeme Radniční ulicí k parku a ke startu závodu Ecce Homo. Naproti koupališti odbočíme na červenou turistickou trasu a po ní dojedeme nezpevněnou lesní cestou k silnici. Odbočíme vpravo a pokračujeme do Domašova u Šternberka. Odbočíme vlevo směrem na Jívovou a ostrým klesáním sjedeme do údolí Trusovického potoka, na křižovatce jedeme rovně. 


Hraničních Petrovicích odbočíme vpravo na trasu vedoucí do údolí řeky Bystřice. Na křižovatce u Petrovického Mlýna odbočíme vpravo do Domašova nad Bystřicí. Pokračujeme po trase směrem na Jívovou. Ze silnice odbočíme na zpevněnou lesní cestu. Na křižovatce mezi Jívovou a Magdalenským Mlýnem odbočíme vpravo na silnici vedoucí do Jívové. Poté sjedeme prudkým klesáním po silnici do Vésky a dále do Dolan. Pokračujeme po cyklotrase do Bělkovic-Lašťan.

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 55 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.