5 / 4

Šternberk - Domašov nad Bystřicí

Ze šternberského náměstí jedeme Radniční ulicí k parku a ke startu závodu Ecce Homo. Naproti koupališti odbočíme na červ...

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 55 km

Popis cyklotrasy

Ze šternberského náměstí jedeme Radniční ulicí k parku a ke startu závodu Ecce Homo. Naproti koupališti odbočíme na červenou turistickou trasu a po ní dojedeme nezpevněnou lesní cestou k silnici. Odbočíme vpravo a pokračujeme do Domašova u Šternberka. Odbočíme vlevo směrem na Jívovou a ostrým klesáním sjedeme do údolí Trusovického potoka, na křižovatce jedeme rovně. 


Hraničních Petrovicích odbočíme vpravo na trasu vedoucí do údolí řeky Bystřice. Na křižovatce u Petrovického Mlýna odbočíme vpravo do Domašova nad Bystřicí. Pokračujeme po trase směrem na Jívovou. Ze silnice odbočíme na zpevněnou lesní cestu. Na křižovatce mezi Jívovou a Magdalenským Mlýnem odbočíme vpravo na silnici vedoucí do Jívové. Poté sjedeme prudkým klesáním po silnici do Vésky a dále do Dolan. Pokračujeme po cyklotrase do Bělkovic-Lašťan.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Otevřít v Google Maps

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí