5 / 3

Třeboň - Suchdol nad Lužnicí

Z Třeboně vyrazíme směrem na sever a postupně mineme rybníky. Břilický a Káňov. Dále projedeme kolem rybníku Rožmberk, k...

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 64 km

Popis cyklotrasy

Z Třeboně vyrazíme směrem na sever a postupně mineme rybníky. Břilický a Káňov. Dále projedeme kolem rybníku Rožmberk, který je často označován jako české moře. Na rozcestí Starý Kanclíř zahneme doprava. Na dalším rozcestí Kosky přejedeme silnici ke křižovatce se silnicí spojující Hamr a Klikov. Dojedeme do Klikova a poté k pískovně Tušť. U pískovny se nalézá kemp a občerstvení. Za dobrého počasí se zde můžeme vykoupat, vstupné se neplatí.Od pískovny Tušť pokračujeme na okraj Suchdola nad Lužnicí, zabočíme doprava a jsme u pískovny Majdalena, kde je další možnost koupání. Z Pískovny se dostaneme přes rozcestí Na Třeboňské cestě k osadě Barbora. Po chvíli se ocitneme v obci Branná. A po cyklostezce se dostaneme zpět do Třeboně.


Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Otevřít v Google Maps

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí