Cyklotrasa Třeboň - Suchdol nad Lužnicí

Z Třeboně vyrazíme směrem na sever a postupně mineme rybníky. Břilický a Káňov. Dále projedeme kolem rybníku Rožmberk, který je často označován jako české moře. Na rozcestí Starý Kanclíř zahneme doprava. Na dalším rozcestí Kosky přejedeme silnici ke křižovatce se silnicí spojující Hamr a Klikov. Dojedeme do Klikova a poté k pískovně Tušť. U pískovny se nalézá kemp a občerstvení. Za dobrého počasí se zde můžeme vykoupat, vstupné se neplatí.Od pískovny Tušť pokračujeme na okraj Suchdola nad Lužnicí, zabočíme doprava a jsme u pískovny Majdalena, kde je další možnost koupání. Z Pískovny se dostaneme přes rozcestí Na Třeboňské cestě k osadě Barbora. Po chvíli se ocitneme v obci Branná. A po cyklostezce se dostaneme zpět do Třeboně.


Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 64 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.