Cyklotrasa Ústí nad Orlicí - Choceň

Cyklotrasa vede z Kerhartic, městské části Ústí nad Orlicí nacházející se na západním okraji města, oblíbeným údolím Tiché Orlice. Deset kilometrů dlouhá cesta disponuje kvalitním povrchem a využívají ji s oblibou také in-line bruslaři. Řadí se mezi nejbezpečnější stezky u nás a jedna její část je dokonce osvětlená. Trasa Vás povede přes lázeňské městečko Brandýs nad Orlicí. Město samotné nabízí svůj typický lázeňská ráz a množství možností občerstvení.

Přírodní bludiště v Brandýsu nad Orlicí je čtverec o rozměru 35 x 35 metrů, kterého vnitřek vyplňuje vysázená zjednodušená kresba zeměkoule, jejíž poledníky a rovnoběžníky přerušují a komplikují cestu do jeho středu. Pro účel vybudování zelené oázy, ve které se ztrácíte a zase nacházíte, byl zvolen habr obecný, který vytváří její linie. Po zastávce v Brandýse nad Orlicí vede cesta do města Chocně.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 19 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.