Cyklotrasa Ústí nad Orlicí - Horní Dobrouč

Jedná se o pěknou a nenáročnou cyklotrasu vhodnou pro rekreační cyklisty, která je díky převaze kvalitního asfaltového povrchu hojně využívaná také in-line bruslaři. Je rovněž vhodná pro rodiny s dětmi. Široká udržovaná asfaltová stezka disponuje dobrým značením a umožňuje odpočinek hned na několika odpočívadlech.

Trasa vede údolím Tiché Orlice, okrajově míjí některé obce a osady. Na několika místech, kde trasa vede přes komunikaci, železniční přejezdy a můstky, dbejte zvýšené pozornosti. V obci Černovír je třeba počítat s tím, že tady část cesty vede po místní komunikaci. Stezka končí na parkovišti u železničního přejezdu před vjezdem do Letohradu. Pokud se rozhodnete navštívit samotné město, musíte využít vedlejší silnici. Zpět do Ústí nad Orlicí se pak dostanete stejnou cestou nebo přes Dolní Dobrouč a Horní Dobrouč.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 37 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.