5 / 4

Velká Chuchle - Řevnice

Cyklovýlet zahájíme ve Velké Chuchli na jižním okraji Prahy. Ulicí Dostihovou u dostihového závodiště se přiblížíme k pr...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 23 km

Popis cyklotrasy

Cyklovýlet zahájíme ve Velké Chuchli na jižním okraji Prahy. Ulicí Dostihovou u dostihového závodiště se přiblížíme k pražské cyklostezce podél levého břehu Vltavy a vyrazíme jižním směrem. Po chvíli jízdy se ocitneme u soutoku Berounky a Vltavy. U něj podjedeme Lahvovický most a směrujeme do Radotína.

U přírodního koupaliště Biotop Radotín nás stezka zavede doprava na šotolinovou cestu. A stočíme zpět ke břehu Berounky. Po chvíli přijíždíme do Černošic.

U mostu přes Berounku cyklotrasa zabočuje doprava a projedeme téměř celé Černošice. Projedeme kolem Kadečkova mlýna a stezkou dojedeme do Dobřichovic. Na začátku prudce klesáme chatovou oblastí, pak už pokračujeme po rovině.

U zámku Dobřichovice si odpočineme a cyklostezkou se blížíme k Řevnicím. Od zámku přejedeme po silničním mostě na pravý břeh Berounky a poslední úsek cyklostezky nás dovede k dalšímu mostu a železničnímu přejezdu. Na zpáteční cestu můžeme využít vlak.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí