Cyklotrasa Velká Chuchle - Řevnice

Cyklovýlet zahájíme ve Velké Chuchli na jižním okraji Prahy. Ulicí Dostihovou u dostihového závodiště se přiblížíme k pražské cyklostezce podél levého břehu Vltavy a vyrazíme jižním směrem. Po chvíli jízdy se ocitneme u soutoku Berounky a Vltavy. U něj podjedeme Lahvovický most a směrujeme do Radotína.

U přírodního koupaliště Biotop Radotín nás stezka zavede doprava na šotolinovou cestu. A stočíme zpět ke břehu Berounky. Po chvíli přijíždíme do Černošic.

U mostu přes Berounku cyklotrasa zabočuje doprava a projedeme téměř celé Černošice. Projedeme kolem Kadečkova mlýna a stezkou dojedeme do Dobřichovic. Na začátku prudce klesáme chatovou oblastí, pak už pokračujeme po rovině.

U zámku Dobřichovice si odpočineme a cyklostezkou se blížíme k Řevnicím. Od zámku přejedeme po silničním mostě na pravý břeh Berounky a poslední úsek cyklostezky nás dovede k dalšímu mostu a železničnímu přejezdu. Na zpáteční cestu můžeme využít vlak.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 23 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.