Cyklotrasa Velká Chuchle - Řevnice

Cyklovýlet zahájíme ve Velké Chuchli na jižním okraji Prahy. Ulicí Dostihovou u dostihového závodiště se přiblížíme k pražské cyklostezce podél levého břehu Vltavy a vyrazíme jižním směrem. Po chvíli jízdy se ocitneme u soutoku Berounky a Vltavy. U něj podjedeme Lahvovický most a směrujeme do Radotína.

U přírodního koupaliště Biotop Radotín nás stezka zavede doprava na šotolinovou cestu. A stočíme zpět ke břehu Berounky. Po chvíli přijíždíme do Černošic.

U mostu přes Berounku cyklotrasa zabočuje doprava a projedeme téměř celé Černošice. Projedeme kolem Kadečkova mlýna a stezkou dojedeme do Dobřichovic. Na začátku prudce klesáme chatovou oblastí, pak už pokračujeme po rovině.

U zámku Dobřichovice si odpočineme a cyklostezkou se blížíme k Řevnicím. Od zámku přejedeme po silničním mostě na pravý břeh Berounky a poslední úsek cyklostezky nás dovede k dalšímu mostu a železničnímu přejezdu. Na zpáteční cestu můžeme využít vlak.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 23 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!