5 / 5

Velké Karlovice - Bílá

Krásná, ale hornatá trasa vede z Velkých Karlovic přes Miloňov, rozcestník Benešky a Polana, kolem hory Vysoká. Budete m...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 24 km

Popis cyklotrasy

Krásná, ale hornatá trasa vede z Velkých Karlovic přes Miloňov, rozcestník Benešky a Polana, kolem hory Vysoká. Budete mít možnost se podívat z poměrně mladé rozhledny na Malou a Velkou Fatru, Radhošť, Smrk, Lysou horu, Travný a na celý hřeben Javorníků. Za pěkného počasí, dohlédnete na v dálce se rýsující vrcholky Tater. Často se jí také říká rozhledna Čarták.

Rozcestím Bumbálka se dostanete do Single Trails Bílá. Jednosměrné stezky pro terénní cyklisty v okolí obce Bílá v Beskydech. K dispozici je 3 kilometrová trasa malé obtížnosti a 2, 1 kilometru dlouhá trasa střední obtížnosti. Nástupní místo těchto tras je v místním skiareálu, kde můžete využít lanovky nebo tzv. výjezdové trasy. Je tu možnost i ubytování v loveckém zámečku  se šindelovou střechou.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí