Cyklotrasa Velké Karlovice - Bílá

Krásná, ale hornatá trasa vede z Velkých Karlovic přes Miloňov, rozcestník Benešky a Polana, kolem hory Vysoká. Budete mít možnost se podívat z poměrně mladé rozhledny na Malou a Velkou Fatru, Radhošť, Smrk, Lysou horu, Travný a na celý hřeben Javorníků. Za pěkného počasí, dohlédnete na v dálce se rýsující vrcholky Tater. Často se jí také říká rozhledna Čarták.

Rozcestím Bumbálka se dostanete do Single Trails Bílá. Jednosměrné stezky pro terénní cyklisty v okolí obce Bílá v Beskydech. K dispozici je 3 kilometrová trasa malé obtížnosti a 2, 1 kilometru dlouhá trasa střední obtížnosti. Nástupní místo těchto tras je v místním skiareálu, kde můžete využít lanovky nebo tzv. výjezdové trasy. Je tu možnost i ubytování v loveckém zámečku  se šindelovou střechou.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 24 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.