Cyklotrasa Velké Karlovice - Martiňák

Značená cyklotrasa vedoucí z Velkých Karlovic přes hřeben Vsetínských Beskyd na horskou chatu Martinák nedaleko Pusteven. Trasa je značena červeným pruhem. Z centra Velkých Karlovic (vlak, bus) vede od rozcestí Miloňov údolím Miloňov, po 1,2 km odbočuje ostře vpravo kolem studánky Škaredica a po lesních cestách traverzuje horu Miloňová.Na jejím vrcholu stojí stejnojmenná rozhledna. K rozhledně lze odbočit po místním značení. Trasa poté sjede do údolí Velké Hanzlůvky a stoupá k Laďovu prameni a na rozcestí Pod Vysokou.Traverzem Vysoké přejedete na Třeštík. Odtud trasa vede nejprve lesní cestou, potom krátce po silnici I. třídy sjíždí do Hlavaté. Pokračujete mírným stoupáním na rozcestí Pod Kladnatou a Zadní Mečovou, poslední dva kilometry si užijete mírného klesání k Martiňáku.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 26 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.