Cyklotrasa Vsetín - Bike Arena Vsetín

Výchozí bod cyklotrasy je v centru Vsetína u městských lázní. V Semetíně sjedete z cyklostezky vlevo na silnici vedoucí do obce. Po pravé straně se můžete zastavit v arboretu s dendrologickou sbírkou planých i okrasných dřevin a rostlin ze všech koutů zeměkoule. Od arboreta vyšlapete kopec k Bike aréně Vsetín. Tento největší singletrailový areál v okolí nabízí spoustu kilometrů vrstevnicových tratí a také několik kilometrů sjezdových tratí. Síť stezek pro horská kola je vybudována jak pro zkušené bikery, tak i pro amatéry. 

Vydáte se po cyklotrase dál přes Semetín. V obci se nabízí možnosti klidného posezení a občerstvení. Pokračujete stále po místní cyklotrase k rozcestí s naučnou stezkou Tesák, na kterou se napojíte. Naučná stezka vás seznámí s přírodovědnými a historickými zajímavostmi krajiny Vsetínska. Projíždíte lesy a krásnou přírodou, na okolních loukách se vyskytují chráněné druhy orchidejí a ostatních druhů rostlin. Přes Chléviska, kolem Janišovského vrchu pak sjedete do městské části Vsetína-Rokytnice. Na hlavní silnici se dáte doleva a pokračujete do cíle.


Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 25 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.