5 / 3

Vsetín - rozhledna Miloňová

Ze Vsetína se přes menší obce dostanete do Karolinky a poté do Velkých Karlovic. Po několika stovkách metrů narazíte na ...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 36 km

Popis cyklotrasy

Ze Vsetína se přes menší obce dostanete do Karolinky a poté do Velkých Karlovic. Po několika stovkách metrů narazíte na křižovatku cyklotras a vydáte se po zeleně značeném okruhu nejprve proti proudu potoka po asfaltové silnici a na další křižovatce budete směřovat vlevo přes potok a po šotolinové cestě zahájíte prudké stoupání k samotám v lokalitě Jestřabí a Pod Polanou. Místy není "hamba" kolo tlačit.

U dřevěné zvoničky sv. Cyrila a Medoděje směřujete vlevo po lesní cestě a a opět stoupáte až na vrchol, kde rozhlednu Miloňová rozhodně nepřehlédnete. Je vysoká 24 m a je celoročně přístupná. Z rozhledny se do údolí dostanete po široké svážnici, která se napojí na zelené turistické značení a traverzem sjedete opět do údolí Velké Hanzlůvky.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí