Cyklotrasa Vsetín - rozhledna Miloňová

Ze Vsetína se přes menší obce dostanete do Karolinky a poté do Velkých Karlovic. Po několika stovkách metrů narazíte na křižovatku cyklotras a vydáte se po zeleně značeném okruhu nejprve proti proudu potoka po asfaltové silnici a na další křižovatce budete směřovat vlevo přes potok a po šotolinové cestě zahájíte prudké stoupání k samotám v lokalitě Jestřabí a Pod Polanou. Místy není "hamba" kolo tlačit.

U dřevěné zvoničky sv. Cyrila a Medoděje směřujete vlevo po lesní cestě a a opět stoupáte až na vrchol, kde rozhlednu Miloňová rozhodně nepřehlédnete. Je vysoká 24 m a je celoročně přístupná. Z rozhledny se do údolí dostanete po široké svážnici, která se napojí na zelené turistické značení a traverzem sjedete opět do údolí Velké Hanzlůvky.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 36 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.