Cyklotrasa Vsetín - Vsacký Cáb

Výchozí bod cyklotrasy vhodné pro horská kola je v centru Vsetína, u Městských lázní. Přes místní část Ohrada vyjedete kolem sedla Lysný až Nad Červenku. Z rozcestí se vydejte do místní části obce Halenkov-Dinotic, k rozcestí Svrčín. Po červené místní cykloznačce od Svrčína můžete sjet do údolí Dinotic a udělat si zastávku s občerstvením v bývalém loveckém zámečku. Dnes je zámeček přebudován na luxusní rekreační zařízení.

Vyšlapete zpět ke Svrčínu a pokračujete údolím mezi vrchem Lušovka a Cábem kolem studánky až na Vsacký Cáb. Zázemí vám zajistí horský hotel v příjemném prostředí valašské přírody. Tato nejzápadnější část hlavního hřebene Vsetínských Beskyd nabízí mnoho nádherných výhledů. Ze Vsetína sem směřuje Baťova naučná stezka, jejímž cílem je Cábské jezírko.

Po občerstvení a odpočinku pokračujte přes rozcestí Dušná. Pod Dušnou sjedete ze silnice na rozcestí Putýrka a klesáte do Vsetína.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 33 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.