5 / 3

Zaběhlice - Milíčovský les

Tato trasa spojuje Záběhlice s Jižním Městem. Naši cestu začneme u potoka Botič u Záběhlického zámečku. Po levé ruce sle...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 9 km

Popis cyklotrasy

Tato trasa spojuje Záběhlice s Jižním Městem. Naši cestu začneme u potoka Botič u Záběhlického zámečku. Po levé ruce sledujeme zeď zámecké obory a na první křižovatce se vydáme doleva. Z asfaltové silničky postupně změní v polní cestu. Ocitáme se v oblasti zvané Trojmezí, kde již za pár let možná místo přírodní rezervace vyroste nová obytná čtvrť. Užijme si klidu dokud to lze a po polní cestě pokračujme směrem k barevným domům na kopci.  pokračujeme dále a přes pole sjedeme k retenčním nádržím pod sídlištěm Košík. Projedeme mezi rybníčky a přes plácek u sportovního centra. Zde končí přírodní část naší cesty. Pro další cestu pozorně sledujte dopravní značení trasy A41, protože budeme projíždět sídlištěm. Jedna část končí v Centrálním parku Prahy 11, odtud začíná trasa A216, která vede do Milíčovského lesa.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí