Cyklotrasa Zaběhlice - Milíčovský les

Tato trasa spojuje Záběhlice s Jižním Městem. Naši cestu začneme u potoka Botič u Záběhlického zámečku. Po levé ruce sledujeme zeď zámecké obory a na první křižovatce se vydáme doleva. Z asfaltové silničky postupně změní v polní cestu. Ocitáme se v oblasti zvané Trojmezí, kde již za pár let možná místo přírodní rezervace vyroste nová obytná čtvrť. Užijme si klidu dokud to lze a po polní cestě pokračujme směrem k barevným domům na kopci.  pokračujeme dále a přes pole sjedeme k retenčním nádržím pod sídlištěm Košík. Projedeme mezi rybníčky a přes plácek u sportovního centra. Zde končí přírodní část naší cesty. Pro další cestu pozorně sledujte dopravní značení trasy A41, protože budeme projíždět sídlištěm. Jedna část končí v Centrálním parku Prahy 11, odtud začíná trasa A216, která vede do Milíčovského lesa.

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 9 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.