5 / 4

Zlín - Bystřice pod Hostýnem

Ze Zlína vyrazíte podél řeky Dřevnice a poté kolem dětského zábavného parku přes lázně Kostelec až do Štípy. Odtud vyšla...

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 32 km

Popis cyklotrasy

Ze Zlína vyrazíte podél řeky Dřevnice a poté kolem dětského zábavného parku přes lázně Kostelec až do Štípy. Odtud vyšlapete kopeček k Zoologické zahradě Zlín-Lešná a dojedete až do Fryštáku. Cyklotrasa vás dovede až do obce Lukoveček, kterou projedete a u rozcestí Hadovna vás čeká prudký kopec vzhůru do Hostýnských až k rozcestí U Dubu. Na odpočívadle si můžete na chvíli oddechnout a dojedete do obce Rusava.

V Rusavě se můžete osvěžit na koupališti se solárním ohřevem vody a udělat si pauzu na svačinu. Poté se směrem na obec Brusná. Na rozcestí u penzionu Brusenka se vydáte do Slavkova pod Hostýnem. Před obcí se naskytne krásný výhled na Svatý Hostýn. Projedete obcí přes kopec Bedlinu a sjedete do Bystřice pod Hostýnem. Zde náš cyklovýlet končí. Zpět do Zlína můžeme jet vlakem.

Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí