Cyklotrasa Zlín - Bystřice pod Hostýnem

Ze Zlína vyrazíte podél řeky Dřevnice a poté kolem dětského zábavného parku přes lázně Kostelec až do Štípy. Odtud vyšlapete kopeček k Zoologické zahradě Zlín-Lešná a dojedete až do Fryštáku. Cyklotrasa vás dovede až do obce Lukoveček, kterou projedete a u rozcestí Hadovna vás čeká prudký kopec vzhůru do Hostýnských až k rozcestí U Dubu. Na odpočívadle si můžete na chvíli oddechnout a dojedete do obce Rusava.

V Rusavě se můžete osvěžit na koupališti se solárním ohřevem vody a udělat si pauzu na svačinu. Poté se směrem na obec Brusná. Na rozcestí u penzionu Brusenka se vydáte do Slavkova pod Hostýnem. Před obcí se naskytne krásný výhled na Svatý Hostýn. Projedete obcí přes kopec Bedlinu a sjedete do Bystřice pod Hostýnem. Zde náš cyklovýlet končí. Zpět do Zlína můžeme jet vlakem.

Náročnost cyklotrasy: Střední

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 32 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.