5 / 4,75

Znojmo - Hardegg

Touto trasou si projedete rakouské kopce. Ze Znojma pojedete po silnici přes Sedlešovice až za Nový Šaldorf, kde na rozc...

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 52 km

Popis cyklotrasy

Touto trasou si projedete rakouské kopce. Ze Znojma pojedete po silnici přes Sedlešovice až za Nový Šaldorf, kde na rozcestí odbočíte na Konice a dále do Popic. Po polní cestě pokračujte okolo Popické kaple na asfaltovou cestu, kde odbočte vlevo do Hnanic. Za hraničním přechodem odbočte po polní cestě doprava na Heiliger Stein. Sjeďte na silnici a pokračujte vpravo na Niederfl adnitz, Merkersdorf (hrad Kaja), Hardegg a přes hraniční přechod do ČR.

Pokud cestou do Čížova odbočíte vlevo, můžete navštívit Hardeggskou vyhlídku. Z Čížova pokračujte okolo Čížovského rybníka – Dehťáku přes Lukov k rozcestníku U Milíře a po lesní silnici dojedete do Podmolí, odkud pokračujte po silnici přes Mašovice a Hradiště až do Znojma.Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí