Cyklotrasa Znojmo - Mikulovice

Touto trasou se podíváte na sever od Znojma. Na kruhovém objezdu u horního Kauflandu ve Znojmě se dáte komunikací z kopce přes železniční přejezd a dále po silnici do Kuchařovic. V Kuchařovicích pojedete do kopce, minete meteorologickou stanici a sjedete z kopce.

Dále v mírně zvlněném terénu až k říčce Únanovce, kterou přejedete a pokračujte po cyklostezce do Tvořihráze. Odbočíte na Žerotice a Želetice až přijedete do Horních Dunajovic. Proti toku potoka se nachází Lurdská jeskyně. Další cesta vede na Višňové, kde odbočte doleva na Znojemskou cyklostezku vedoucí do kopce k lesu. Následně sjeďte lesem až k nádrži Horní Dunajovice. U hráze odbočte vpravo a silničkou po okraji lesa. Následně lesem k silnici, po které přijedete do Mikulovic.

Po chvíli přijedete do Plavče a pak odbočíte na cestou doprava, která nás dovede do Hlubokých Mašůvek. Odtud pokračujeme až do Znojma.

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 52 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.