Cyklotrasa Znojmo - Mikulovice

Touto trasou se podíváte na sever od Znojma. Na kruhovém objezdu u horního Kauflandu ve Znojmě se dáte komunikací z kopce přes železniční přejezd a dále po silnici do Kuchařovic. V Kuchařovicích pojedete do kopce, minete meteorologickou stanici a sjedete z kopce.

Dále v mírně zvlněném terénu až k říčce Únanovce, kterou přejedete a pokračujte po cyklostezce do Tvořihráze. Odbočíte na Žerotice a Želetice až přijedete do Horních Dunajovic. Proti toku potoka se nachází Lurdská jeskyně. Další cesta vede na Višňové, kde odbočte doleva na Znojemskou cyklostezku vedoucí do kopce k lesu. Následně sjeďte lesem až k nádrži Horní Dunajovice. U hráze odbočte vpravo a silničkou po okraji lesa. Následně lesem k silnici, po které přijedete do Mikulovic.

Po chvíli přijedete do Plavče a pak odbočíte na cestou doprava, která nás dovede do Hlubokých Mašůvek. Odtud pokračujeme až do Znojma.

Náročnost cyklotrasy: Náročná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 52 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!