Cyklotrasa Znojmo - Retz

Ze Znojma pojedeme po cyklostezky do obce Havraníky. Cesta prochází částečně lesem, dokud se nedostaneme k první křižovatce. Tam odbočíme vlevo. Na další křižovatce se dáme doprava, míjíme parkoviště a stánek s občerstvením a po zahneme doleva.

Na rozcestí Horecký kopec přímo na hranici s Rakouskem odbočíme doprava na cyklostezku, po které se dostaneme na poutní místo Heiliger Stein (Svatý Kámen) na rakouské straně. Zde se děti mohou proběhnout a my dospěláci odpočinout. Pokračujeme z kopce do Retzbachu.

Na samotném okraji obce zabočíme doprava a vedeni místními cyklistickými značkami projíždíme kvalitními cyklostezkami mezi vinicemi až do Retzu. Nazpátek je možno jet stejnou cestou nebo to vzít přes Unterretzbach a na původní cestu navázat nad Retzbachem.


Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 18 Km

Hodnocení cyklotrasy

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5

Jak se Vám cyklotrasa líbila?

Podělte se s ostatními, jak se Vám cyklotrasa líbila. Na jaká zajímavá místa jste cestou narazili, doporučení, atd.

Nejnovější cyklotrasy po ruce

Nejnovější cyklotrasy přibývají každým týdnem.

Možnost cestování a poznávání nových míst tedy stále stoupá. Buďte přitom. Nechte si posílat nejnovější cyklotrasy každý týden.

 

Přejeme příjemné cyklo zážitky!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.