5 / 1,5

Znojmo - Retz

Ze Znojma pojedeme po cyklostezky do obce Havraníky. Cesta prochází částečně lesem, dokud se nedostaneme k první křižova...

Náročnost cyklotrasy: Snadná

Terén: Silnice + MTB (horské)

Vzdálenost: 18 km

Popis cyklotrasy

Ze Znojma pojedeme po cyklostezky do obce Havraníky. Cesta prochází částečně lesem, dokud se nedostaneme k první křižovatce. Tam odbočíme vlevo. Na další křižovatce se dáme doprava, míjíme parkoviště a stánek s občerstvením a po zahneme doleva.

Na rozcestí Horecký kopec přímo na hranici s Rakouskem odbočíme doprava na cyklostezku, po které se dostaneme na poutní místo Heiliger Stein (Svatý Kámen) na rakouské straně. Zde se děti mohou proběhnout a my dospěláci odpočinout. Pokračujeme z kopce do Retzbachu.

Na samotném okraji obce zabočíme doprava a vedeni místními cyklistickými značkami projíždíme kvalitními cyklostezkami mezi vinicemi až do Retzu. Nazpátek je možno jet stejnou cestou nebo to vzít přes Unterretzbach a na původní cestu navázat nad Retzbachem.


Jak se Vám výlet líbil?

Ohodnotťe, jak se Vám cyklo výlet libil na stupnici 1 - 5 (5 - nejlepší)Mapa cyklotrasy

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí