Jak naučit dítě jezdit na kole

Pro dítě může být učení jízdy na kole velice stresující záležitost. Proto mu buďte jeho velkou oporou. Důležité však je, ho do ničeho nenutit, aby se jízdy nebálo a byla to pro něho zábava.

přejít na článek
Tipy 07.05.2020

Jak vybrat elektrokolo

Jaké otázky je důležité si před koupí elektrokola pořádně rozmyslet? Vše se dočtete v následujícím článku. Snažili jsme se pro Vás vybrat ty nejdůležitější informace, abyste výběr kola měli jednodušší.

přejít na článek
Tipy 14.04.2020

Jak vybrat helmu na kolo

Do základní výbavy každého cyklisty paří helma na kolo. Je to jedna z mála věcí, která Vám při jízdě na kole může zachránit i život. Jak vybrat cyklistickou helmu se Vám budeme snažit poradit v následujícím článku.

přejít na článek
Tipy 18.03.2020

Jak správně zamknout kolo

Cena kvalitního jízdního kola může dnes vystoupat běžně na několik desítek tisíc, ale i za ty nejobyčejnější zaplatíte několik tisíc. Cyklisté si navíc své dopravní prostředky zpravidla hýčkají a investují do nich průběžně i další peníze. Proto je důležité kolo pořádně zamykat.

přejít na článek
Tipy 11.02.2020

Jak správně nastavit výšku sedátka

Nastavení posedu na kole je jednou z nejdůležitějších úprav. Při špatně nastaveném posedu hrozí například i to, že si zničíte záda. Důsledkem špatného nastavení posedu bude i to, že pojedete pomaleji a rychleji se unavíte. Proto jej rozhodně nesmíte zanedbat.

přejít na článek

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí