Zajímavá výzva pro novou sezónu

Začalo nám jaro a s ním i další cyklistická sezóna. Pokud hledáte výzvy v nové sezóně, rozhodně Vás bude zajímat cykloturistický projekt s názvem Vrchařská koruna Valašska. Cílem je zdolat dvacet předem určených vrcholů. Důkazem zdolání každého vrcholu je fotka pořízená na vrcholu, na které musíte být vidět vy a zároveň musí být patrné, o jaký vrchol se jedná. Fotky se poté zasílají na email [email protected] K nim připíšete své jméno a obec, ve které bydlíte. O pořadí rozhoduje čas doručení emailu.

Hadzi

Jak již bylo řečeno, je nutné zdolat dvacet vrcholů. Pro hlavní kategorii je určen například vrchol Hradisko, Benešky, Janův hrad, Lysá hora, Nivka nebo Pardus. Mapa všech vrcholů je dostupná na oficiálních stránkách závodu. Krom této mapy zde můžete najít i tipy na výjezd a základní informace o každém vrcholu. Celý projekt má několik kategorií, které jsou oceňovány. Ceny budou předány na oficiálním galavečeru v Domě kultury Vsetín. Mezi oceňovanými kategoriemi nechybí kategorie pro děti, pro handicapované, cena pro nejatraktivnější příběh nebo nejlepší cestovatelskou fotografii.


Tento rok startuje 30. března a vrcholy můžete zdolávat až do 30. listopadu. Pro účast na projektu není nutné se registrovat a účast je bezplatná. Tak s chutí do toho!

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí