O nás

Už jste někdy chtěli vyrazit s přáteli na kolo? Ale neměli jste zrovna naplánovanou cyklotrasu nebo jste prostě nevěděli, kterou trasou se zrovna vydat? Co na ní naleznete? Právě pro tyto momenty je vytvořen tento portál, který sdružuje nejenom cyklisty.


Na těchto stránkách naleznete plno cyklotras. Na každé cyklotrase se vyskytuje několik zajímavých míst, které stojí za to zhlédnout. Délka a náročnost cyklotrasy Vám dají určitou představu o obtížnosti cesty. Důležitou součástí tohoto portálu je součinnost mezi ostatními návštěvníky. Každý má totiž možnost přidat vlastní trasu s vlastními zkušenostmi, délkou a místy, na něž se stojí za to jít podívat. Proto záleží často právě na Vás, abyste svými zážitky tento portál obohatili a podělili se nejen o své trasy.


Jsem vášnivý cyklista. Rád vyrazím jen tak na kole do přírody nebo do města na kole a kochám se výhledem a větrem ve vlasech. Poslední dobou se mi ovšem občas stávalo, že v mém okolí jsem již neměl příliš mnoho tras, které bych neprojel, a nápady se tenčily.

A tak vznikl tento portál a já doufám, že poslouží všem lidem, kteří rádi cestují a poznávají krásy naší krajiny.

Tato stránka používá cookies

Abychom Vám dokázali nabídnou to nejlepší, používáme soubory cookies. Dokážeme Vám tak zobrazit relevantní reklamy, analyzovat návštěnost a chování webu.
V pořádku Nastavení soukromí